Лємонджава Заза Мамрикоєвич

Лємонджава Заза Мамрикоєвич

Лємонджава Заза Мамрикоєвич

Про мене

Нейрохірург, лікар вищої категорії, науковий співробітник відділу функціональної нейрохірургії та пароксизмальних станів. У 2004 році закінчив лікувальний факультет Луганського медичного університету.

З 2015 року працював молодшим науковим співробітником ГУ "ІНПН НАМНУ", також працював співробітником відділення політравми ХГКБСМНП, зараз паралельно працює в Інституті неврології, психіатрії та наркології НАМН України в Харкові.

Має вищу кваліфікаційну категорію по нейрохірургії. Успішно захистив кандидатську дисертацію.

Є почесним членом Європейської асоціації нейрохірургів (EANS), Всесвітньої асоціації нейрохірургів (WFNS). Української асоціації нейрохірургів (УАН).

Основні спеціалізації: нейротравматологія, нейроонкологія, рентгенографія.

Клінічний стаж: більше 20 років.

Лємонджава Заза Мамрикоєвич вже більше двох років працює в медцентрі "КТ Експерт". Володіє не тільки відмінними професійними лікарськими якостями, але і чисто людськими - емпатія, участь, турбота про пацієнтів і переживання за них, завжди обов'язково цікавиться станом здоров'я пацієнтів навіть після проходження лікування. За час роботи зарекомендував себе не тільки як фахівець, а експерт у своїй справі.

Ми пишаємося, що працюємо з таким доктором, який не один раз рятував життя людей (див. тут, наприклад) і продовжує це робити.

Увага! Якщо висновок з комп'ютерної томографії пацієнту робить Заза Мамрикоєвич, консультація - безкоштовно!

Зворотній зв'язок