Комп'ютерна томографія мозку

КТ мозку

Комп'ютерна томографія головного мозку в медцентрі «КТ Експерт» – це  об'ємне інформативне дослідження мозку за допомогою сучасного томографа Philips Brilliance, що дозволяє не пропустивши найменших деталей виявляти на різних стадіях більшість патологій мозку.

Під час дослідження завдяки складній комп'ютерній обробці зображень, зроблених томографом по верствам, виходить цілісна картина у вигляді окремого зображення або 3D моделі. Після КТ дослідження лікар-рентгенолог розшифровує дані дослідження і визначає можливі патології головного мозку.

КТ мозку допомагає діагностувати:

 1. Абсцеси мозку
 2. Порушення цілісності кісткової тканини
 3. Зміщення внутрішніх структур головного мозку
 4. Набряки мозку
 5. Наявність пухлин мозку
 6. Гематоми і крововиливи в мозку
 7. Наявність кісти

Та інші відхилення і патології в роботі головного мозку.

Які симптоми свідчать про те, що необхідно в обов'язковому порядку пройти КТ обстеження:

 1. Дуже сильні головні болі, які не проходять навіть при прийомі медикаментів
 2. Різке погіршення зору, слуху, моторики
 3. Часті запаморочення, блювота
 4. Травми голови (бажано обстеження негайно, одразу після отримання травми)
 5. Перенесенні операції, що вимагають профілактичного спостереження за роботою головного мозку

Наш томограф має знижену променеве навантаження, тому дослідження мозку в нашому медцентрі практично повністю безпечні.

Як виглядає КТ мозку

Томограф Philips Brilliance 16, який використовується в медичному центрі «КТ Експерт», відповідає високим вимогам медичних приладів Євросоюзу і світовим стандартам безпеки. Крім якісного зображення після дослідження Ви можете бути впевнені в безпеці проведення процедури і в тому, що томограф обслуговується тільки згідно з регламентом за допомогою фахівців компанії Philips. Особливо важливо знати, що проведення медичних процедур безпечно, таких як комп'ютерна томографія, в теперишній час, коли людина кожен день піддається впливу випромінювання від побутових приладів, поганій екологіїі безлічі інших чинників.

Протипоказання при проведенні комп'ютерної томографії мозку

Хоч рентген випромінювання, яке використовується томографом для роботи, знаходиться в безпечних для людини межах, не рекомендується проводити дану процедуру занадто часто. Не рекомендується проводити КТ дослідження мозку вагітним в перший триместр вагітності тому вплив комп'ютерної томографії на плід до кінця не вивчено. Також неможливо буде провести дослідження якщо вага пацієнта перевищує 120 кг. Якщо буде потрібно введення контрастної речовини, необхідно переконатися і в тому, що у пацієнта немає алергії на йодовмісні препарати а також все гаразд з функціями нирок і печінки. Введення контрастної речовини повністю безпечно і безболісно, а виведення його з організму людини відбувається протягом доби природним чином.

Підготовка до КТ дослідження мозку

Особливої підготовки до КТ дослідження не потрібно. Перш за все перед процедурою слід позбутися всіх можливих металевих елементів (зубні протези, слухові апарати, ремені, браслети, сережки та ін), а якщо КТ робиться з контрастом, пацієнт повинен прийти в наш медцентр на голодний шлунок.

Вірус - не перешкода для комп'ютерної томографії!

Крім того, ми дотримуємося всіх запобіжних заходів, пов'язаних з Covid-19. Всі наші співробітники носять маски (і змінюють їх кілька разів на день), на території центру в зручних місцях Ви знайдете антисептики, а після кожного пацієнта зона з томографом ретельно дезінфікується (вологе прибирання, заміна одноразових накидок на тахту, дезінфекція рухомих елементів томографа).

Швидко і зручно пройти процедуру комп'ютерної томографії мозку Ви можете, записавшись на прийом (ніяких черг, кожен пацієнт приходить на конкретний час) в наш медико-діагностичний центр «КТ Експерт» за телефонами:
+380668206211
+380972402363
+380633105261