Комп'ютерна томографія суглобів

КТ суглобів

КТ суглобів – інформативний, швидкий і малоінвазивний метод діагностики хвороб, пов'язаних з ураженням суглобів.

 Для дослідження суглобів ми використовуємо новітній якісний томограф Philips Briliance 16, який дозволяє побачити посрезно стан кистьових, тазостегнових, плечових, колінних, променево-зап'ясткових, гомілковостопних та інших суглобів.

Показання для дослідження суглобів за допомогою комп'ютерної томографії:

1. Пухлини та аномалії суглобів

2. Накопичення рідини

3. Артроз, артрит

4. Остеофіти

5. Остеомієліт

Крім того, скарги пацієнта після травм на некомфортний стан суглобів або сторонні предмети в області суглобів також є приводом до негайної процедури комп'ютерної томографії суглобів.

Крім самих суглобів наш томограф дозволяє також вивчати стан прилеглих тканин і хрящів навколо.

Види КТ досліджень суглобів, що проводяться в медцентрі «КТ Експерт»:

КТ ліктьового суглобу

Одним з найважливіших суглобів в організмі людини є ліктьовий суглоб. Найчастіше люди, що займаються спортом в молодому віці або літні люди мають некомфортні відчуття в ділянці ліктьового суглобу, що веде до порушення його рухливості або періодичним болям. Ми допоможемо визначити природу захворювання, наприклад – наявність тріщин, переломів, розтяжки зв'язок суглоба, запальні процеси в ліктьовому суглобі, або може бути ще декілька причин, треба робити діагностику.

КТ плечового суглобу

Плече найбільш схильне до навантажень і саме цей суглоб досить часто дає про себе знати людям, які ведуть активний спосіб життя. Найчастіше до розтяжок і травм плечового суглобу схильні спортсмени. Однак не варто думати, що при звичайному способі життя з плечовим суглобом не може відбутися травмування. Ниючий або гострий біль в плечі найчастіше свідчить про наявність запального процесу. Не слід затягувати з діагностикою плечового суглобу. При своєчасному зверненні в наш медцентр, томограф покаже що саме не так в цьому суглобі, а Ваш доктор обов'язково повідомить про подальше необхідне лікування.

КТ колінного суглобу

Порушення рухливості суглобу, різкі або ниючі болі – частий привід звернення до нас для проведення комп'ютерної томографії колінного суглобу. Коліннний суглоб турбує як літніх так і молодих людей, адже на нього припадає дуже велике навантаження кожен день – вага більшої частини тіла людини. Крім болю або явних травм, поява хрускоту в колінному суглобі також сигналізує про необхідність проведення ретельного обстеження.

КТ тазостегнового суглобу

Дуже велике навантаження, яке припадає на цей суглоб при нормальній життєдіяльності людини, робить його особливо уразливим як для молодих так і для літніх людей. Травмування цього суглобу, що досить часто відбувається після падіння, може призводити до тяжких наслідків, тому слід відразу ж надати медичну допомогу і провести КТ дослідження тазостегнового суглобу для розуміння можливих патологій і способів подальшого лікування пацієнта.

Підготовка до комп'ютерної томографії суглобів

Якоїсь спеціальної підготовки для проведення даної процедури не потрібно, однак якщо буде необхідно введення контрасної речовини (будь ласка, проконсультуйтеся з Вашим лікуючим доктором або зателефонуйте нам для консультації), пацієнт повинен прийти на дослідження натщесерце.

Необхідно виключити всі металеві предмети а також обов'язково перед початком процедури повідомити лаборанту якщо у Вас є незнімні протези, кардіостимулятори та інші пристрої.

Проведення комп'ютерної томографії суглобів

Проводиться КТ суглобів практично так само, як і інші процедури комп'ютерної томографії: пацієнт лягає на спеціальний рухомий стіл, поряд з яким розташований томограф. Вам потрібно буде прийняти певну позу, яку вибере доктор для найкращого результату дослідження і деякий час побути в нерухомому стані. В цей час в сусідньому приміщенні доктор може спілкуватися з Вами по двосторонньому зв'язку, якщо необхідно змінити положення тіла, або якщо Вам стане некомфортно, процедура завжди може бути перервана за бажанням пацієнта.

Після закінчення процедури, пацієнт отримує друковану копію або диск з результатами дослідження та заключенням лікаря-рентгенолога.

Протипоказання для проведення КТ суглобів

Протипоказань для комп'ютерної томографії мінімум, але вони все ж є, такі ж як і для дослідження інших зон тіла людини за допомогою томографа.

Основні протипоказання: ниркова або печінкова недостатність, алергія на йодовмісні речовини (якщо необхідне введення контрастної речовини), гострих течіях захворювань, коли пацієнт не може перебувати в одному положенні тривалий час. До протипоказань можна також віднести боязнь закритого простору, однак в нашому центрі Ви можете бачити лікаря через віконце і спілкуватися з ним по двосторонньому зв'язку, а при необхідності завжди перервати процедуру.

Переваги комп'ютерної томографії суглобів в медцентрі «КТ Експерт»:

1. Досвідчені лікарі. У нас працюють лікарі-рентгенологи тільки вищої категорії.

2. Новітній томограф Philips Briliance 16, що працює з мінімальним рентген випромінюванням, повністю сертифікований і пройшов усі випробування.

3. Зручне розташування медцентру.

4. Наявність знижок (для пенсіонерів, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, знижки вихідного дня та знижки на повторне обстеження протягом місяця) і акцій

5. Доступна вартість комп'ютерної томографії суглобів.

Ціна КТ дослідження суглобів у нашому медичному центрі всього від 800 грн.

Записатися на проведення комп'ютерної томографії в Харкові Ви можете прямо зараз за телефонами:
+380668206211
+380972402363
+380633105261