Комп'ютерна томографія хребта

КТ хребта

КТ хребта проводиться для діагностики та виявлення можливих порушень поперекового відділу. За допомогою томографа проводиться пошарове сканування сегментів хребетного стовпа з подальшою комп'ютерною обробкою для створення зображення в трьох проекціях.

Комп'ютерна томографія дозволяє побачити чи не пошкоджені хребці і їх відростки, чи немає здавлювання хребетного каналу, запальних процесів в хребті. КТ є достовірним методом дослідження при травмах хребта, пухлинах, кістково-деструктивних процесах.

Стандартний рентген не дає такої якості зображення як томограф, а отримане з його допомогою зображення можливо побачити тільки в одній площині, через це пацієнти нерідко зазнають значного випромінювання, щоб зробити знімки кілька разів. Томограф, встановлений в нашому медцентрі «КТ Експерт», дозволяє побачити хребет в тривимірному вигляді, що значно спрощує постановку діагнозу лікарем.

Після травм хребта побачити незначні зміни кісткової тканини і неврологічні порушення здатний тільки якісний томограф.

КТ дослідження хребта рекомендовано при:

1. Ниючих болях в області хребта, що не проходять довгий час

2. Різких болях (наприклад, після травми або падіння)

3. Остеохондрозі

4. Остеопорозі

5. Викривленні хребта

6. Злоякісних або доброякісних пухлинах хребців

7. Грижі міжхребцевих дисків і дископатії

8. Аномальному розвитку хребців

9. Крововиливі в спинний мозок

10. Переломі хребців

Також не варто забувати і про профілактику захворювань хребта. В цьому випадку КТ хребетного відділу варто робити і без направлення лікаря.

Найкраще при будь-яких проявах неприємних відчуттів в області хребта проконсультуватися з лікарем. Якщо у Вас на даний момент немає лікуючого лікаря, ми можемо проконсультувати по телефону, проте пам'ятайте, що ми проводимо тільки дослідження, а конкретне лікування повинен буде призначити Ваш лікар.

Термінова комп'ютерна томографія хребта в медцентрі «КТ Експерт»

Якщо Ви або Ваші близькі потрапили в критичну ситуацію (дтп, падіння на вулиці, стихійне лихо, тощо) і потрібна термінова комп'ютерна томографія хребта, в нашому центрі така процедура буде зроблена без очікування та черг. Будь ласка, повідомте нам хоча б за 20 хвилин до приїзду якщо це можливо для підготовки діагностичного приміщення. Ми також обов'язково допоможемо доставити пацієнта до зони обстеження, якщо необхідно надамо медичне обладнання.

Вартість комп'ютерної томографії хребта в нашому медцентрі – від 800 грн за процедуру (попереково-крижовий, шийний або грудний відділ хребта), також у нас Ви можете зробити КТ дослідження артерій шийного відділу хребта.

Підготовка до КТ хребта

Особливої підготовки не потрібно, якщо КТ дослідження проводиться без контрасту (введення контрастної речовини – це безболісна процедура, а сама речовина виводиться з організму протягом доби природним шляхом).

Якщо при дослідженні хребта потрібне введення контрастної речовини (залежить від конкретного випадку пацієнта і необхідність цього Вам повідомить лікар), необхідно переконатися що у пацієнта немає алергії на йодовмісні препарати. Як і при будь-якому іншому КТ дослідженні, при проходженні КТ хребта, пацієнту потрібно виключити металеві елементи одягу, сережки, браслети, кільця, годинник, ремені, тощо.

Для повної картини дослідження Вам необхідно крім направлення лікаря також взяти попередні результати КТ досліджень якщо вони у Вас є і свою медичну картку. Якщо направлення від доктора у Вас немає – не проблема, ми зможемо зробити КТ дослідження і без направлення і наявності інших лікарських документів, однак рекомендуємо про всяк випадок все ж брати медичні документи, які у Вас є.

Записатися на проведення комп'ютерної томографії хребта в медцентрі «КТ Експерт» Ви можете прямо зараз за телефонами:
+380668206211
+380972402363
+380633105261