Комп'ютерна томографія легенів

КТ легень

Діагностична процедура комп'ютерна томографія органів грудної клітини (КТ легенів) – найбільш популярна в нашому медцентрі саме зараз, під час великої поширеності Covid-19. І не без підстав.

КТ легенів при підозрі на Covid – це один з найдостовірніших способів діагностики. Саме томограф Philips Briliance, встановлений в нашому медцентрі, малоінвазивно та практично без шкоди для здоров'я дозволяє побачити посрезно стан легенів пацієнта, визначити ступінь ураження, спостерігати в динаміці за перебігом хвороби а також проводити профілактику і виключення підозр на Covid-19 – дуже важким за перебігом захворюванням.

КТ легенів в медцентрі «КТ Експерт» проводиться тільки досвідченими фахівцями. Лікарі-рентгенологи вищої категорії – це наша гордість. Ви можете бути впевнені в якості дослідження і достовірності лікарського висновку.

Показання для обов'язкового проведення КТ легенів:

1. Втрата нюху

2. Болі в області грудної клітини

3. Підвищена температура (38 і більше)

4. Часта задишка, відчуття нестачі повітря

5. Відчуття сверблячки, печіння в грудях

6. Тиск в грудях, розпирання

7. Неприємні відчуття під час дихання

8. Різкий неконтрольований кашель при видиху

А також будь-які інші симптоми, виявлені Вашим лікуючим доктором, що направив Вас на КТ обстеження.

Крім пневмонії, томограф може діагностувати також і інші можливі захворювання органів грудної клітини таких як різного виду пухлини, туберкульоз, захворювання середостіння та різноманітні новоутворення. При використанні контрастної речовини також можна додатково візуалізувати судини, що важливо при комплексному дослідженні.

КТ грудної клітини також рекомендовано проводити після травм.

Підготовка до КТ легенів:

Особливої підготовки пацієнту не потрібно. Однак, якщо буде необхідно провести КТ дослідження з використанням контрастної речовини (безболісно!), пацієнт повинен прийти на обстеження натщесерце. Крім того, необхідно переконатися що у пацієнта немає алергії на йодовмісні препарати (тільки в разі використання контрастної речовини). Інші вимоги такі ж, як і при проведенні комп'ютерної томографії будь-якої іншої частини організму.

Не рекомендується проводити процедуру КТ вагітним жінкам в перший триместр вагітності, тому що небажано піддавати впливу на плід рентген випромінювання (хоч і доза його в нашому томографі наймінімальніше і відповідає всім світовим стандартам).

Пацієнту необхідно зняти всі металеві предмети (сережки, ланцюжки, годинники, ремінь, браслети та інше), слуховий апарат а також повідомити про наявність, якщо такі є, протезів, кардіостимуляторів і іншого медичного обладнання всередині тіла.

Проведення КТ дослідження грудної клітини потребує не більше 30 хвилин часу, а результат з висновком лікаря Ви отримаєте в той же день.

Вартість комп'ютерної томографії легенів у нас - від 900 гривень. Не забудьте також про наявність знижок і акцій, наприклад знижка вихідного дня дозволяє зробити КТ легенів на 10% дешевше від звичайної ціни. Крім того, у нас є знижки для пенсіонерів, ліквідаторів на ЧАЕС, знижка 10% при повторному (протягом місяця) дослідженні.

Записатися на проведення комп'ютерної томографії легенів в нашому медцентрі Ви можете прямо зараз за телефонами:
+380668206211
+380972402363
+380633105261