Про медичний центр Harmonia Medical

Наш центр з'явився ще в 2019 році на території Iнститут патологiї хребта та суглобiв iм. проф. М. I. Ситенка в місті Харкові.

З першого дня і до сьогодні ми змогли вдосконалити процедуру проведення комп'ютерної томографії в Харкові, довести її до міжнародних стандартів якості, обзавестися професійними лікарями-рентгенологами і продовжуємо прагнути до більшого.

Ми створити максимально комфортний для пацієнтів простір, де привітність персоналу, якісне обладнання, затишна атмосфера поєднуються з доступними цінами на послуги, що особливо важливо в теперишній час для харків'ян.

У основі наших томографічних досліджень – найсучасніший на сьогодні томограф «Philips Brilliance», який використовується і обслуговується тільки відповідно до регламенту компанії «Philips».

Досвідчені лікарі не тільки Харкова, а й харківської області, рекомендують нас як медичний центр, де комп'ютерна томографія максимально достовірна. Ми вже (на кінець 2021 роки) обслужили понад 7000 пацієнтів. І тут немає нічого дивного, адже наша головна задача – своєчасна діагностична допомога пацієнтам.

Наша гордість – звичайно ж, лікарі. У нас працюють дипломовані лікарі-рентгенологи тільки вищої категорії.

Harmonia Medical проводить весь спектр КТ досліджень, включаючи такі, де потрібно введення контрастної речовини (безболісно!).

Заходи, що вживаються нами через Covid-19

Для нас здоров'я пацієнтів і лікарів - найважливіше.

Ми регулярно проводимо вологе прибирання (кілька разів на день в загальних приміщеннях і після кожного пацієнта в зоні томографа), всі рухомі елементи томографа і тахта також дезінфікуються після кожного прийому пацієнта. Також ми використовуємо одноразові накидки під голову пацієнта і на тахту, на якій пацієнт проходить процедуру томографії.

Відвідування медцентру - тільки в захисній масці, всі наші фахівці також носять маски протягом усього дня і змінюють їх кілька разів на день. На території є в достатній кількості антисептики. Якщо Ви забули взяти маску - не проблема, просто повідомте нам про це телефоном і ми дамо Вам стерильну маску до Вашого обстеження безкоштовно.

Хочемо підкреслити, що обслуговування без захисних засобів, таких як маска на обличча, у нас неможливо.

У нас Ви можете безкоштовно випити чай, каву або воду, ми використовуємо тільки одноразовий посуд.

Розташування медцентру Harmonia Medical

Важливу роль для харків'ян відіграє територіальне розташування медичного центру. Близькість необхідного транспорту та центру міста, великих спальних районів, робить відвідування комп'ютерної томографії в нашому центрі комфортним для жителів багатьох районів міста. Водії ж оцінять зручність доїзду до нас без зайвих пробок на шляху.

Ми знаходимося за адресою вулиця Пушкінська, 80 (метро Пушкінська) на теріторії Iнститута патологiї хребта та суглобiв iм. проф. М. I. Ситенка.

Сподіваємося, Вам сподобається візит в наш медцентр, а якщо Ви вже стали нашим клієнтом, дякуємо за довіру і бажаємо Вам здоров'я! Не забувайте іноді приходити до нас на профілактику.

Запишіться на проведення комп'ютерної томографії у нас прямо зараз за телефонами:
+380668206211
+380972402363
+380633105261