Біда Дар'я Олегівна

Біда Дар'я Олегівна

Біда Дар'я Олегівна

Про мене

Дар'я Олегівна - наш молодий і талановитий лікар-рентгенолог, яким ми по праву можемо пишатися. Має кращу в нашому місті медичну освіту - закінчила харківський національний медичний університет (факультет медичної справи) за фахом лікар-фахівець.

Після закінчення медуніверситету пішла вчитися в інтернатуру, де отримала спеціальність «Радіологія», а згодом закінчила курси підвищення кваліфікації за фахом «Рентгенологія».

Дар'я Олегівна Біда працює в центрі Harmonia Medical понад 3 роки і дуже задоволена можливістю допомагати пацієнтам - проводити достовірні КТ дослідження з описом, а вони в свою чергу дякують Дарині Олегівні за професійну роботу. Багато пацієнтів вибирають її не тільки через професійні якості, а й за ті людські якості, яких не вистачає лікарям в багатьох державних поліклініках: доброта, терпимість, співчуття, участь і звичайно ж - відмінне почуття гумору.

Записатися на комп'ютерну томографію до цього доктора Ви завжди можете за телефонами +380668206211, +380972402363, +380633105261.

Зворотній зв'язок